Počasí

Homepage

Výborný výkon, zasloužená výhra!!

Bratři v lihu FC 6:3 DTS Praha (1:2)

Konečně po delší době zas vydařený zápas! Do dvou porážkách a minulé ostudě jsme si spravili náladu očekávaným výsledkem. Další ostudu už jsme nepřipustili. Vyšel také tah se změnou gólmana, který přinesl do hry nový, svěží vítr.

Zápas jsme začali daleko lépe než v minulém kole a hned ve 3. minutě udeřil netradiční střelec Viktor(konečně to prolomil) a vedli jsme 1:0. Soupeř ale z ničeho nic skoro vzápětí srovnal a začínalo se od znova. Celá první půle se nesla ve znamení nepřesností, hry ve středu pole a nepřesných střel. Ale jeden gól se přesto zrodil, bohužel do naší brány a DTS šli do vedení 2:1. Poté ješte Kocour spálil neskutečnou šanci a tím první půle skončila..

Do druhé půle ale nastoupil úplně jiný tým, bojovnější, důraznější a hlavně s více střelami na bránu. A také se i velmi rychle podařilo vývoj otočit, když dal PapaKocour dva góly a stav byl 3:2 pro BVL! Poté navíc PapaKocour dovršil hattrick a stav byl ještě příznivější. Navíc chvilku poté se kapitán Frank individuálně prosadil k další trefě a stav byl 5:2! Pak přišla tradiční ztráta koncetrace a snížení soupeře, ale konečné slovo měli opět Bratři, když z přímáku dovršil stav Brzy na konečných 6:3 pro BVL!

Celkově to byl hlavně díky parádní druhé půli opravdu povedený zápas. Takový jsme už dlouho potřebovali. V neposlední řadě musím znínit naše věrné fanynky, které nás po minulém výkonu neopustili a dnes jsme se jim předvedli v jiném světle..Teď nás čeká delší pauza tak snad za 16 dní navážem tam, kde jsme dnes skončili..A vyhrajem oba zbývající zápasy sezóny.

Zápas jsme odehráli v sestavě: Kuba- Brzy, Jirka Brynda, Vašek- Viktor- PapaKocour, Frank - náhradník: Petr Hloušek