Počasí

Homepage

Výborný výkon, zasloužená výhra!!

Bratři v lihu FC 4:3 Kamarádi 1.FC (1:1)

Po včerejším úspěchu ve Středoklukách nás dnes čekal další soutěžní zápas hanspaulky a to na Angelovově proti Kamarádům. Do zápasu sme nastoupili v pozměněné sestavě, z turnajové sestavy nastoupili pouze tři hráči, zbytek se šetřil na dnešek:-)

Na úvod bych chtěl zmínit, že se hrál výborný fotbal v přátelské atmosféře za kterou chceme poděkovat soupeři i rozhodčím, bylo to skvělé..

Ale pojďme k samotnému utkání. Už od úvodu jsme začali diktovat tempo hry a vytvářeli si šance. U některých bylo až s podivem, že neskončily v síti. Viz třeba Viktorova šance po přihrávce Jirky. Naopak zapršelo na druhé straně a Kamarádi vedli. Do poločasu jsme ale alespoň jednu šanci proměnili a PapaKocour stanovil stav na 1:1.

Druhá půle byla z naší strany ještě mnohem lepší. Kvalitní defenziva, rychlé přechody do útoku i přesné přirávky. A i přes některé neproměněné šance jsme dali i góly. A po brankách PapaKocoura, Franka a Jirky jsme vedli už 4:1. Další velké možnosti jsme neproměnili a tak kosmeticky upravovali v samotném závěru soupeři. V 57. a v 60. min snížili na konečných 4:3..Takže slavíme výhru, kterou jsme završili asi nejpovedenější víkend v historii Bratrů!!

Sestava: Hloušek- Jirka S.,Vašek, Viktor- Frank,Timon- PapaKocour

Na závěr musím říct, že všem moc děkuji za odehraný víkend jak těm co odehráli včerejší turnaj tak těm co odehráli dnešní zápas, hráli jsme fakt dobře, možná nejlíp co jsme kdy hráli a škoda jen, že letos kvůli odečtu bodů nemůžem bojovat o postup...Ale i tak můžem hrát pro radost a pro pocit radosti z výhry..