Počasí

Homepage

V závěru jsme přišli o výhru..

Bratři v lihu FC 6:7 Hells Bells 1.FC (3:1)

Po výborném výkonu a vítězství z minulého kola jsme se dnes vrátili zpět do reality. Naše střídání výher a proher po dnešku pravidelně pokračuje. Ale dnešní porážka bolí docela dost. Hlavně proto, že k ní vůbec nemělo dojít!

Zápas jsme odehráli v sestavě:

Hloušek- Brzy,Jirka Brynda,Frank-O.Tichý,PapaKocour

Od začátku se jsme měli převahu, kterou jsme relativně brzy přetavili v góly a dostali se do vedení 2:0. Poté, ale Hells Bells pomohla ke zlepšení penalta, kterou kapitán Hells s jistotou proměnil. V závěru poločasu jsme ale opět odskočili a poločasový stav byl 3:1. Po této vcelku klidné půli jsme opravdu nečekali, že se zápas v druhém poločase zvhne v takovou gólovou přestřelku, okořeněnou i hádkami a žlutými kartami na obou stranách.

Druhou půli jsme také začali velmi aktivně a i přes celozápasové spalování šancí jsme dovedli zápas ke stavu 5:2. Poté přišel první varovný zvrat Hells a rázem to bylo 5:4 naštěstí hned po rozehrávce Frank s PapaKocourem rozehráli akci na jejímž konci byl stav 6:4. Ten trval do 56. minuty, to začal ten větší zvrat. 56.min 6:5, 59. 6:6 a 60. 6:7..k tomu není potřeba žádný další komentář. I přes bojovnost vetšiny našich hráčů se nám prostě vedení udržet nepodařilo. Navíc zpackaný závěr to letos nebyl poprvé. Provází nás nejpříjemně často. Nezbývá si z tohoto zápasu vzít příklad a doufat, že se nám to snad už nikdy nestane. Takto se vyvíjející zápas s takovou naší převahou takto prohrát je opravdu velmi špatné...

BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC