Počasí

Homepage

Poslední zápas podzimu..

Bratři v lihu FC 2:3 Ness Czech (1:1)

Na závěr sezóny jsme dnes předvedli velmi kvalitní výkon a ač jsme prohráli tak jsme odehráli o mnoho lepší zápas než v minulém kole. Musíme zmínit i skvělého soupeře, kterému gratulujeme k postupu a ještě říct, že to byl nejférovější soupeř proti kterému jsme letos hráli..

Zápas se hrál už v tradičním podzimním počasí, kdy se k zimě navíc přidal i déšť, který nám ale vcelku vyhovoval. A hned první akcí jsme to potvrdili. Brzy poslal dlouhý nákop na PapaKocoura, který zkušeně prostřelil gólmana a vedli jsme. Vcelku rychle ale bylo srovnáno, kdy soupeř povedenou střelou stanovil skóre na 1:1. Pak se spíše bránilo a i přes naší sérii snad osmi rohů už se stav do poločasu nezměnil.

Druhá půle začala v režii Ness Czech, kteří nastoupili důrazněji než na začátku a po chybě obrany šli poprvé do vedení. Za pár minut bylo ale opět srovnáno, když kapitán Frank zaskočil gólmana a srovnal kuriózním gólem na 2:2. Tento stav by zápasu slušel, ale bohužel se skóre ještě měnilo. Po rohu Ness Czech stanovili skóre na konečných 3:2. A i přes závěrečný tlak, mnoho nákopů a autů už jsme nesrovnali.

Ale dnešní zápas mě opravdu potěšil a i přes porážku si myslím, že to byla pěkná a důstojná tečka za letošní sezónou, která byla velmi poznamenána odečtem bodů. Děkuji všem za dnešní zápas. A samozřejmě všem i za celou sezónu.

A už se těšíme na jaro, kdy už si snad konečně splníme náš první cíl a to postoupit do 7. ligy:-) BVL!!!

BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC