Počasí

Homepage

Ostudná porážka...

Bratři v lihu FC 3:4 Sváteční mančaft (1:2)

Hned na úvod sezóny nás potkala velmi nepříjemná a ostudná porážka s velmi slabým soupeřem...Na tento zápas musíme co nejrychleji zapomenout a soustředit se na další kola.

Už od úvodu bylo zřejmé, kdo bude diktovat tempo a to tým BVL. Hned z první akce jsme skórovali a nakročili jsme velmi dobře do letošní sezóny. Jenže jsme neproměnili další jasné šance a zhruba po 30 minutách jsme nechali hrát i soupeře. Ten toho využil a ze dvou náhodných situací stav otočil..Druhá půle začala stejně jako ta první, opět pod jasnou převahou Bratrů. Z té jsme vytěžili dva góly a vedli jsme 3:2. I po otočení skóre jsme pokračovali v aktivní hře a v poklidu jsme si šli pro výhru. Soupeři nedokázali déle udržet balon a my jsme se dostávali do jasných šancí které jsme opět neproměnili. Ať už dvě břevna, tyč nebo několik neuvěřitelných zákroků hostujícího brankáře hosty zachránili od dalších gólů. V jednu chvíli jsme šli ve dvou sami na brankáře jenže se ozval hvizd rozhodčího a místo výhody jsme rozehrávali po faulu na půlce...Poté opět soupeři z dvou náhodných střel skóre otočili a to už jsme neměli čas na reakci.

Závěrem musím zmínit neuvěřitelný výkon rozhodčích, ač je to jen hanspaulka tak včerejší jejich výkon už byl výsměch. Neodpískané dvě ruce ve vápně, neodpískané lokty v břiše, hlavě a v neposlední řadě už zmíněná výhoda-nevýhoda...

Na závěr bych řekl, na tento zápas rychle zapomenout a soustředit se na příští zápas, ve kterém si doufejme spravíme náladu! BVL!!!

BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC