Počasí

Homepage

Nejhorší zápas sezóny...

Bratři v lihu FC 0:3 Husinecká šlechta (0:1)

Tak na tento zápas budeme chtít co nejrychleji zapomenout. Už dlouho jsme nepředvedli tak bezkrevný, ospalý a nevýrazný výkon. Soupeř nás skoro k ničemu nepustil a po zásluze jsme prohráli. Za tento výkon jsme si nic jiného nezasloužili..

Zápas jsme začali velmi ospale a s lehkým podceněním sopeře. To se ale brzy přeměnilo v beznadějné sledování toho, že na soupeře nestačíme. Šlechťáci byli u všech míčů dřív, více běhali, víc bojovali. Neměli jsme vůbec čas na zpracování na přihrávku, byli všude..k tomu přidali i tvrdost, která byla bohužel chvílemi přehnaná až zákeřná, ale s tím si prostě musíme poradit.

A ač jsme se ve druhé půli víc snažili, přidali jsme na důrazu a na bojovnosti tak se nám stejně zápas otočit nepodařilo. Ale vypracovali jsme si hned v úvodu poločasu dvě stoprocentní šance, které ale naši útočníci Frank s PapaKocourem neproměnili. Poté už jsme se zas přes tvrdou a pečlivou obranu soupeře k ničemu nedostali. Co se týče útoku soupeře tak ten za obranou zaostával o několik tříd, ale na rozdíl od nás svoje námi nabídnuté šance dokázali proměnit. Proto se zrodil pro nás ostudný a trapný výsledek 0:3..

Příští zápas se hraje naštěstí hned v úterý takže ideální příležitost odčinit a rychle zapomenout na tento zápas. Musíme prostě začít makat a snad se opět dočkáme vítězství..