Počasí

Homepage

Nakonec jen remíza...

Bratři v lihu FC 1:1 Senioři Praha B (0:1)

Máme první bod v letošní sezóně..Bohužel jsme před zápasem neznali výsledky 1. kola takže jsme šli do zápasu s tím, že hrajem proti vynikajícímu týmu a jasnému favoritovi. Toto mínění nás, ale po pár minutách velmi rychle opustilo a hned od úvodu jsme začali diktovat tempo. Bohužel se nám nedařilo v koncovce a tak se stav neměnil. Až do doby kdy Vašek předvedl obrovskou chybu, když namazal soupeři přímo před bránu a ač soupeři nebyli ve formě tak takovou šanci nešlo neproměnit a šli do vedení 0:1. Inkasovaná branka nás ovlivnila a zbytek poločasu jsme nebyli schopní dostat se do hry.

Po přestávce se náš výkon opět zlepšil a opět jsme měli jasnou převahu. Senioři hrozili pouze z dlouhých autů, kdy těžili z vysokých hráčů a trefili tyč a břevno. Ze hry si ale skoro nic nevytvořili a čekalo se jestli se nám povede z tlaku vytěžit vyrovnání. Poté, co dorazili se zpožděním konečně i naše fanynky jsme zvýšili obrátky na maximum a nakonec se nám v 58. minutě konečně podařilo srovnat. Frank přetlačil obránce a přihrál před prázdnou bránu PapaKocourovi, který neměl se zakončením problém a stav byl 1:1! To nám ale nestačilo a tak jsme se vrhli ještě do útoku, ale na další gól už nebyl čas a tak jsme se se soupeřem rozešli remízou 1:1.

BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC