Počasí

Homepage

Na úvod porážka..

Bratři v lihu FC 1:5 s.Oliver B (0:2)

Tak jsme bohužel nenavázali na poslední přípravný zápas a zaslouženě jsme v prvním zápase jara prohráli. I když jsme se snažili tak byl nový tým soutěže nad naše síly.

Zápas začal z naší strany hodně opatrně, zaměřili jsme se především na defenzivu a dlouhou dobu naše taktika fungovala. Hosté se od začátku snažili útočit a byli aktivnější. Přesto žádné velké příležitosti neměli. Kolem dvacáté minuty, ale jejich tlak začal narůstat a s ním nakonec přišly i dva góly, kterými se nováček uklidnil a dostal do pohody. Paradoxně jsme se ale poté dostali do několika možností i my. Kdy se PapaKocour ocitl několikrát za obranou tváří v tvář gólmanovi, ale ten ho vychytal a zachránil svůj tým. Jednou mu k naší smůle pomohla i tyč.

Ve druhé půli pokračoval podobný obraz hry jako ke konci prvního dějství. s.Oliver těžil ze silové hry, kterou mu omožňoval velký počet velmi vysokých a silných hráčů a také z dvojnásobného počtu hráčů. Drželi balón a kombinovali a nás většinou moc nepouštěli do hry. Vyložené šance si ale nevypracovávali. Ke gólům mu jim pomohly až chyby obrany a nepříliš jisté zákroky Hlouška. Až za stavu 0:4 se nám povedlo snížit, když Frank dotlačil míč do sítě. Chvilku jsme věřili v šanci, tu nám ale zhatila další minela tentokrát Vaškova a bylo po zápase. Závěr zápasu se pak zvrhnul v několik velmi emotivních scén, které vyvrcholily úderem soupeřova gólmana(který byl trochu agresivnější než je zdrávo..) hlavou do brady Franka, která ale byla nepochopitelně nepotrestána červenou kartou. Poté následovaly další a další nadávky, strkanice až po několika minutách raději velmi nepřesní rozhodčí, kteří byli asi nejslabším článkem utkání, radši ukončili zápas.

Teď už se ale soutředíme na další kolo, kde musíme nepovedený zápas napravit a odevzdat daleko lepší výkon, než v pondělí. Bude to ovšem velmi těžké, protože proti nám bude stát asi největší favorit skupiny sestupující ze 7. ligy Senioři Praha, i když mezi největší favority už můžem stoprocentně zařadit velmi dobrý s. Oliver B. My musíme příští zápas odbojovat a zkusit překvapit, ale hlavně zapomenout na 1. kolo.