Počasí

Homepage

Konečně dobrý výkon..ale jen remíza..

Bratři v lihu FC 1:1 Gremio (0:1)

Tak se nám bohužel naši černou sérii zápasů bez výhry přetrhnout nepodařilo, ale přesto můžem být zase jednou spokojeni se svým výkonem. Všichni si sáhli až na dno a bojovali za tým, jen škoda, že se nám nepodařilo vstřelit víc branek určitě jsme na to měli..

Ale pojďme od začátku..Po sérii bez výhry a po minulém katastrofálním utkání proti Expets jsme vstupovali do tohoto utkání opravdu bez přehnaného očekávání a s pokorou, ale samozřejmě jsme se chtěli pokusit opět o výhru a posun v tabulce.

Zápas začal z obou stran opatrně a moc šancí jsme neviděli, poté se postupně oba týmy začali osmělovat a byly k vidění i zajímavé šance. Které ovšem soupeři likvidoval Petr Hloušek, který nás dnes držel spolehlivým výkonem a naše šance zase likvidovali tyče brány Gremia. V 18. minutě poprvé uděřilo, po sérii šancí Gremia se míč dostal k hráči za vápnem a jeho zkrytou střelu Petr neviděl 0:1. Tento výsledek i za naší mírné převahy vydžel do půle. Do druhé půle jsme nastoupili ještě víc odhodlaní zápas otočit a nakonec se to i málem povedlo. Před tím jsme opět nastřelili břevno..nebylo nám dnes prostě přáno. Ve 38. minutě, ale PapaKocour překvapivě rozehrál přímák- posunul nalevo Frankovi a ten opět trefil tyč, tentokrát tu vnitřní a míč skončil v síti! 1:1!!! Následovali další možnosti BVL, ale PapaKocour ani Viktor úspěšní nebyli. A když se neujal ani poslední závar před naší bránou rozešli jsme se s Gremiem smírně 1:1. Kaňkou na zápase je zranění PapaKocoura který si poranil koleno, snad to bude co nejdřív v pořádku.

Musím zmínit i férovost soupeře. Hrál sice tvrdě, ale ne zákeřně. A zápas se tak hrál oproti jiným naším zápasům v relativně přátelské atmosféře.

Utkání jsme odehráli v sestavě:

P.Hloušek- Ondra H, Vašek, Timon, Viktor, PapaKocour, Frank(C)

Závěrem..Dnešní výkon mě opravdu potěšil a to i přesto že se nevyhrálo, ale náš výkon je určitě příslibem do příštích zápasů..BVL!!!

Poslední komentáře
08.05.2009 16:52:52: Díky kluci za odvedenej výkon! Dneska se mi to fakt líbilo i přesto že jsme nevyhráli..

BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC