Počasí

Homepage

Historická výhra!!!

Bratři v lihu FC 14:1 Bývalí fotbalisti SK (5:0)

V dnešním dopoledni se zrodila historická výhra BVL. Hrálo se na těžkém terénu na Junioru, který ale Bratrům příliš nevadil a připsali si na něm vítězství a navíc si i vylepšili skóre. Hrálo se v přátelském duchu, rozhodčí toho až na pár faulů nemuseli moc řešit. Pro BVL ideální zápas!

Utkání začalo v pomalém tempu, kde prvních 5 minut hráli soupeři v oslabení. Nepůjčili jsme jim skoro balon, ale nedokázali jsme toho nedokázali vůbec využít. Až poté co už soupeř hrál v plném počtu jsme začali hrát trochu aktivněji a kromě držení míče jsme začali i zakončovat. V 9. minutě jsme konečně také poprvé skórovali, první ze svých 6 gólů vstřelil kapitán Frank a mohli jsme se uklidnit. Tento stav trval do zhruba 20. minuty kdy jsme přidali další gól a konečně se roztříleli. A především Brzy s PapaKocourem stanovili skóre na 5:0 po poločase. Druhou půlku jsme odehráli ještě lépe a gól ve 20. vteřině druhé půli předznamenal další dění. Na kontě BVL přibývali další a další góly a to jsme ještě plno další příležitostí zahodili. Stav se tak zastavil na krásném skóre 14:1!

Takže se nám dnes opět povedlo umazat trochu z našeho trestu a už se blížíme ke kladným číslům. Doufejme, že to jak dnes půjde i v dalších zápasech. BVL!!!

BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC