Počasí

Homepage

Další prohra...

Bratři v lihu FC 0:2 AC/DC FC (0:2)

Bohužel je to tak, ani na počtvrté se nám letos nepovedlo vyhrát a po čtyřech kolech máme na svém kontě jediný bod...Nedá se nic dělat, musíme makat a snad se to zlomí a začneme konečně zase vyhrávat.

V dnešním zápase jsme měli problém se sestavou a úvodní čtvrthodinu jsme odehráli v oslabení a ač jsme se snažili tak jsme v závěru oslabení inkasovali. Pak se do hry připojil i Jirka Brynda a začal se hrát konečně fotbal. Bohužel jsme už hráli s handicapem 0:1..Poté byl první poločas zcela vyrovnaný s rozdílem, že soupeř dokázal přidat jednu branku a vedl 2:0.

Druhá půle se nesla ve znamení naší převahy a snahy zápas zvrátit, ale zakončení dnes bylo žalostné. A navíc gólman AC/DC měl svůj den a svoji bránu doslova začaroval..Soupeři nám nečekaně nechávali dost místa na útočení a my toho využívali, ale gól prostě ne a ne přijít. Následovalo pár Brzyho nebezpečných přímáků a několik Frankových rohů, koncovka ale nula..Tak to bylo až do úplného závěru a když i na druhé straně Hloušek pochytal pár brejků skončilo utkání stavem, který byl již po 20 minutách hry 0:2...

Závěrem stručná statistika, ale jelikož nemáme statistika tak jen zhruba:

Střely na branku mimo 20-12

Střely na bránu 15-8

Rohy 16-5

Teď máme před sebou pauzu 9-ti dní tak se dáme do kupy, uzdravíme se ať jsme všichni fit a připraveni a vzhůru na Palouček AC pro první výhru!