Bratři v lihu FC- Team Motivated 3:3

Bratři v lihu FC 3:3 Team Motivated(1:0)

góly: 2x PapaKocour, 1x Frank

ŽK: P. Hloušek

Ve druhém kole jsme opravdu narazili na prvního těžšího soupeře v letošní sezoně a viděli jsme rozpačitý výkon Bratrů.. První půle, kterou jsme paradoxně vyhráli, nám vůbec nevyšla podle našich představ a za nulu na našem kontě jsme mohli být hodně rádi. Vázla kombinace, nedařilo se zpracování, nevěděli jsme co hrát. Ale i přesto jsme vedli gólem nejlepšího střelce Hanspaulky PapaKocoura  z 1. minuty. Druhá půle už se i přes inkasované góly, kterými soupeř zápas otočil, jevila daleko lépe. Každou minutou jsme hráli lépe a v závěru jsme po dvou gólech sahali po výhře, ale nešťastným vlastním gólem Petra Hlouška jsme stav 3:2 neudrželi. Rozhodně byl výkon v dnešním zápase z naší strany slabý, ale na hře ze závěru utkání se dá stavět...Věřme, že příští zápas nás zastihne v lepší formě..