Homepage

Bratři v lihu FC- Outsiders 12:0!!!

Bratři v lihu FC 12:0 Outsiders(7:0)

góly: 7x PapaKocour, 4x Frank, 1x Petr Hloušek

Na dnešní brzké ráno budem vzpomínat určitě v tom nejlepším. Hned v 1. kole se zrodil nejvyšší výsledek v historii Bratrů v lihu!

I když jsme se dávali k tomuto zápasu těžko dohromady nakonec nás dorazilo 6 včetně Jirky Bryndy, který původně něměl letos hrát, ale je zpět. Problém byl v tom, že soupeři dorazili v oslabení takže se hrálo nakonec v netradičním hanspaulském počtu 5 na 4.

Hokejovou přesilovku jsme začali využívat hned od počátku. 3. minuta a PapaKocour začal svůj dnešní gólostroj. Po jeho prvních 3 gólech se prosadil střelou zdálky i kapitán Frank. Na 4:0 zvyšoval efektními polonůžkami PapaKocour a poločas se nakonec končil se skóre 7:0. Ve druhé půli už Bratři šetřili síly a hlídali nulu pro našeho gólmana a Outsiders pokračovali ve statečném boji. Po dalších gólech PapaKocoura a Franka přidal třešničku na dortu svoji střelou v poslední minutě Petr Hloušek:-)a stanovil konečné skóre na 12:0. I přes naše jasné vítězství musíme složit poklonu soupeřům, kteří bojovali a snažili se až do konce udělali z tohoto utkání zápas solidní úrovně.

Utkání jsme odehráli v sestavě: Kuba- Jirka Brynda, Frank, Hloušek, Viktor, Kocour

Takže Bratři vstupují do sezóny, ve které si dali za jasný cíl postup výhrou! Doufejme, že na ní naváží i v dalších kolech.

BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC