Počasí

Homepage

Bratři v lihu FC - Expats United 0:4 (0:1)

Bratři v lihu FC 0:4 Expats United (0:1)

Krize pokračuje! Na dnešní zápas jsme se velmi těšili a vzhlíželi k němu na obrat k lepšímu. Poprvé v sezóně nás přišlo víc než šest a hned děvět a proti nám soupeř, který nemá patřit k nejsilnějším, vše vypadalo růžově.. Jenže..

Bratři začali aktivně a vytvořili si dvě velmi dobré příležitosti, které však ani Jirka ani Frank neproměnili. Poté se začali osmělovat i Expats, kteří využívali velkých nepřesností ve hře Bratrů a párkrát nepříjemně vystřelili. Nakonec se v závěru poločasu i radovali.. Z autu překvapili obranu i Kubu v bráně a šli musíme říct zaslouženě do vedení.

Do druhé půle šli Bratři uklidnění a s odhodláním zápas otočit, ale prostě nešlo nic, zpracování, přihrávky a když už jsme se dostali do šancí tak jsme je neskutečně zahazovali. Nejvíc mrzí asi šance Timona kdy mohl vyrovnat na 1:1, ale nedotlačil míč do sítě z půl metru do brány. V tu chvíli jsem ho tam už viděl, ale stejně opět svítila na našem kontě nula. Poté se opět osmělili Expats a po chybě Franka prostřelili mezi nohy Kubu a bylo to 2:0. Další průběh utkání pokračoval ve stejném duchu, Bratři se snažili, útočili, ale dnes byl útok naprosto jalový. Nakonec si Expats ještě dvakrát vystřelili a byla z toho jedna výstavní a jedna šťastná branka a završili naše černé odpoledne na výsledek 4:0..

Musíme pogratulovat soupeřům, kteří si dnes připsali naprosto zasloužené dva body. Bratři dnes odehráli jedno z nejhorších utkání v historii a musí na něj co nejrychleji zapomenout.. Navíc skončila i série 10 zápasů, ve kterých jsme dali alespoň jeden gól. Bratři jsou opravdu v krizi, ale po přestávce 8. května se pokusí opět začít vítězit! BVL 4ever!

BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC BRATŘI V LIHU FC